Wielkie sprzątanieSzkoła

Rajd rowerowy Karolinki i Karliczka

W ubiegłą sobotę 23 września prawie 50 sympatyków rowerowych wojaży na czele z Burmistrzem Joachimem Wojtalą wyruszyło spod Urzędu Miejskiego w Gogolinie na coroczny już rajd rowerowy szlakami Karolinki. W ubiegłym roku rajd taki został zorganizowany do Odrowąża, w tym zaś roku celem rajdu została Chorula.

 

rower.jpeg

 

Wykorzystując boczne drogi i leśne trakty grupa dojechała do górażdżańskiej leśniczówki, skąd po krótkim postoju pojechała do Choruli.. Tu oczekiwali już na uczestników rajdu Sołtys Irena Kubiczek i Radny Bertold Kirsz. Zajechano do firmy „Chespa”, pod znajdującą się w centrum wsi kapliczkę i kościół, gdzie na podróżnych czekał miły poczęstunek.

 

rower2.jpeg

 

Po odpoczynku grupa udała się w drogę powrotną do Gogolina, by na stadionie miejskim przy pieczonych kiełbaskach i wspólnym pamiątkowym zdjęciu zakończyć rowerowe wojaże. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe serduszko, jako „bilet pierwszeństwa” do udziału w kolejnych rajdach. Głównym organizatorem tegorocznego rajdu, podobnie jak wszystkich poprzednich byli pracownicy wydziału rozwoju gospodarczego i promocji gogolińskiego urzędu. 

 

Pogoda
15 czerwca
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = [page,currency='EUR',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 CHF = [page,currency='CHF',type='currency_rate',factor='1'] PLN
1 USD = [page,currency='USD',type='currency_rate',factor='1'] PLN